Bestuursleden

Het bestuur van Reddingsbrigade Zwolle is per 13-11-2019 als volgt samengesteld:

Voorzitter
vacant
voorzitter@reddingsbrigade-zwolle.nl

Secretaris
Vera Lootens
secretaris@reddingsbrigade-zwolle.nl

Penningmeester
Nanne Brinksma
penningmeester@reddingsbrigade-zwolle.nl

Opleidingen
Rebekka Faber
opleidingen@reddingsbrigade-zwolle.nl

Preventie en Hulpverlening
vacant
preventie@reddingsbrigade-zwolle.nl
Inzetaanvraag

Promotie
vacant
promotie@reddingsbrigade-zwolle.nl
Twitter: @rbzwolle
Instagram: rbzwolle

Sport & Spel
Renate Doeve
sport-spel@reddingsbrigade-zwolle.nl

Algemeen bestuurslid
Jontsy Lootens
jontsy@reddingsbrigade-zwolle.nl 

Comments are closed.

© Copyright Reddingsbrigade Zwolle | Aangesloten bij Reddingsbrigade Nederland | Technische realisatie: Paul Duijf