Bestuursleden

Het bestuur van Reddingsbrigade Zwolle bestaat uit de volgende personen:

Voorzitter
Kitty Duijf-Schottert
voorzitter@reddingsbrigade-zwolle.nl

Secretaris
Bianca Hekkert-Louwsma
secretaris@reddingsbrigade-zwolle.nl

Penningmeester
René Pot
penningmeester@reddingsbrigade-zwolle.nl

Opleidingen
Rebekka Strijker
opleidingen@reddingsbrigade-zwolle.nl

Preventie en Hulpverlening
Anneloes Aaij
preventie@reddingsbrigade-zwolle.nl
Inzetaanvraag

Promotie
Paul Duijf
promotie@reddingsbrigade-zwolle.nl
Twitter: @rbzwolle 

Sport & Spel
Renate Doeve
sport-spel@reddingsbrigade-zwolle.nl

Algemene bestuursleden
Klarieke de Haan
alg.bestuurslid@reddingsbrigade-zwolle.nl

Arnold van Balen (innovatie en vernieuwing)
innovatie@reddingsbrigade-zwolle.nl

Bestuur Nov. 2016

v.l.n.r.: Anneloes, Rebekka, Klarieke, Bianca, Renate, Kitty, Arnold, Paul (ontbrekend: René)

 

 

 

 

 

Comments are closed.

© Copyright Reddingsbrigade Zwolle | Aangesloten bij Reddingsbrigade Nederland | Technische realisatie: Paul Duijf