Bestuursleden

Het bestuur van Reddingsbrigade Zwolle is per 30-11-2017 als volgt samengesteld:

Voorzitter
Stefan Bos
voorzitter@reddingsbrigade-zwolle.nl

Secretaris
Bianca Hekkert-Louwsma
secretaris@reddingsbrigade-zwolle.nl

Penningmeester
René Pot
penningmeester@reddingsbrigade-zwolle.nl

Opleidingen
Rebekka Strijker
opleidingen@reddingsbrigade-zwolle.nl

Preventie en Hulpverlening
Anneloes Aaij
preventie@reddingsbrigade-zwolle.nl
Inzetaanvraag

Promotie
Paul Duijf
promotie@reddingsbrigade-zwolle.nl
Twitter: @rbzwolle
Instagram: rbzwolle

Sport & Spel
Renate Doeve
sport-spel@reddingsbrigade-zwolle.nl

Algemene bestuurslid
Arnold van Balen
alg.bestuurslid@reddingsbrigade-zwolle.nl


 

 

 

 

 

Comments are closed.

© Copyright Reddingsbrigade Zwolle | Aangesloten bij Reddingsbrigade Nederland | Technische realisatie: Paul Duijf